O značce

Úsměv je jedna z nejkrásnějších věcí.

 

 

 

Italové vypráví o šťastných chvílích, chuti do života a Středomoří. Úsměv, péče o zuby a ústní hygiena je vášní a zároveň posláním společnosti. Pasta del Capitano je pro všechny, kteří chtějí jen to nejlepší pro sebe a svůj úsměv. Od roku 1905 vypráví historii úsměvů všech Italů.


První zubní pasta uvedena na trh v Itálii podle receptu Clemente Ciccarelliho (lékárník a kapitán kavalérie).
Dodnes je stále nejpopulárnější.

 

Produktové řady PASTA DEL CAPITANO:

Capitano 1905: premium line - zubní pasty
Řada Pasta del Capitano 1905 je inspirována původním starobylým balením Vintage styl, který vytváří nový pohled značky na všechny výrobky pro péči o ústní dutinu. Capitano 1905 je kompletní řada produktů s recepturami,které věnují zvláštní pozornost bezpečnostnímu aspektu. Obsahují Sulfetal ZN ®, patentovaná a exkluzivní molekula na bázi zinku. Toto inovativní řešení nám umožnilo eliminovat Laurylsulfát sodný, triclosan, parabeny a konzervační látky donor formaldehydu.

 

Genedens BIO: bio line - zubní pasty
Naše ekologicky udržitelné zubní pasty se kromě toho, že nabízejí efektivní řešení v oblasti dentální hygieny, vyznačují vnějšími obaly a tubami vyrobenými z bio plastů z obnovitelných zdrojů: to znamená, že zpracované suroviny neprodukují škodlivé látky pro životní prostředí a jsou po použití zcela recyklovatelné. Kvalita výrobků byla vždy naší výsadou. S řadou našich ekologicky udržitelných zubních past chceme tento koncept posílit s cílem neustále se zlepšovat. Více úsměvu směrem k budoucnosti. Dottor Ciccarelli sledoval a zaměřil se na udržitelnou vizi. Tímto došlo ke spuštění recyklovatelných obalů a obalů na biologické bázi GENEDENS BIO 100% recyklovatelná plastová tuba.Pasta del Capitano: basic line - zubní pasty
Jedná se o základní řadů produktů Pasta del Capitano. Produkty jsou ideální pro správnou každodenní péči o ústní hygienu. Všechny zubní pasty obsahují BIO mátu, ceněnou složku přírodního původu, která zajišťuje bezpečnou zubní péči pro celou rodinu. Transparentnost, důvěryhodnost a konzistence se nyní staly konkurenčními výhodami, které má Pasta del Capitano naštěstí již ve své D.N.A Zubní pasty Pasta del Capitano mají novou tubu: jsou vyrobené z plastu bez hliníku, jsou zcela recyklovatelné!

Pasta del Capitano: basic line - ústní vody
Jedná se o základní řadů produktů Pasta del Capitano. Produkty jsou ideální pro správnou každodenní péči o ústní hygienu. Ústní voda podporuje správné čištění úst, zabraňuje tvorbě bakterií a pomáhá udržovat zuby čisté a zdravé dásně. Vyberte si ústní vodu Pasta del Capitano podle svých potřeb. Kromě ochrany ústní dutiny zanechávají ústní vody Pasta del Capitano příjemný pocit svěžesti v celé ústní dutině.

Pasta del Capitano: baby - junior capitano dětské produkty
Jedná se o základní řadů produktů Pasta del Capitano. Produkty jsou ideální pro správnou každodenní péči o ústní hygienu. Kompletní řada věnovaná péči o úsměv těch nejmenších. Produkty jsou navrženy tak, aby pomáhaly a chránily všechny fáze vývoje zubů, správnému čištění ústní dutiny dětí tím, že napomáhají rozvoji chrupu od kojeneckého do školního věku. Spolehlivě a funkčně. Bez parabenů, triclosanu a SLS (Sodium Lauryl Sulphate) a bez konzervačních látek donorů formaldehydu.

 

Pasta del Capitano: toothbrushes, pipe cleaners - ostatní zubní produkty
Značka Pasta del Capitano je schopna vyhovět všem potřebám v oblasti péče o ústní dutinu specifickými řadami zubních kartáčků:

Family: ideální pro celou rodinu
Whitening: věnovaná bělosti a jasu zubů
Complete: hloubkové čištění ústní dutiny

 

Italské produkty pro ústní hygienu